Blog

Pearl Gas-to-Liquids (GTL)

Vendodhja: Katar, Ras Laffan Zone Industriale. Kategoria: Gazi i integruar dhe projekti i shnderrimit nga gjendje gaz ne ate te lengshme. Pronesia: Ndarja e marreveshjes per zhvillimin dhe prodhimin (DPSA) me shtetin e Katarit; Invenstimi 100% Shell Operator: Shell Kosto e Zhvillimit: $18 billion-$19 billion Prodhimi Total: 3 miliard fuci gaz natyror gjate...
Vazhdo Leximin

Linja universale e vajrave te motorit Shell HELIX!

Linja e vajrave te motorit per vetura Shell HELIX eshte per te gjitha llojet e makinave. Ato perfshine vajra teresishte sintetik, gjysem-sintetik si dhe ato mineral. Asnje vaj tjeter nuk e mbron motorin tuaj si Shell HELIX. - Mbrotje superiore ndaj korrozionit dhe konsumit. - Ulje e konsumit te karburantit. - Ndezje e...
Vazhdo Leximin

Ju prezantojme me Shell HELIX HX8 ECT!

Ju prezantojmë me Shell HELIX HX8 ECT 5W-30 dhe 5W-40, vaj motori C3 për të gjitha mjetet me ose pa filtër partikular! Benzin, Naftë, Gaz! Motorët duhet të funksionojnë në të gjitha llojet e kushteve -në të ftohtë dhe në të nxehtë, në distanca të shkurtra dhe të gjata, në makina të vjetra...
Vazhdo Leximin

Archives

June 2024
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Popular Posts

Linja universale e vajrave te motorit Shell HELIX!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/albaal/public_html/wp-includes/functions.php on line 3786